Brljotine na mts TV-u
(26. Mar 2011, 02:33)Eddie Maiden Wrote: Na IP TV-u? Zar nisi svojevremeno pisao da si na IP TV prešao septembra 2010. kada je ukinuta Arena na SjBB-u? Hmmm

Dal se secas koliko je mesec bilo potrebno SBB da pusti prevod na Animal Planetu .. kod mene obvde mislim preko 2 godine
Tacno uzeo sam tada IPTV ali imam SBB i dalje zbog SK
Reply
(26. Mar 2011, 02:31)MARKO75 Wrote: e kad bi EPG kod svih operatera bio tako brzo doveden u red ..

E kad bi na IPTV-u EPG na Eurosportu, Eurosportu 2, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance i VH1 Classic bio doveden u red nakon svih ovih meseci tokom kojih je pomeren za jedan sat i kad bi prestali da objavljuju program za RTCG1 sa sve stranim filmovima serijama i sportom umesto za satelitski RTCG koji praktično ništa od toga nema, što takođe rade već mesecima.

Reply
(26. Mar 2011, 02:58)teddy Wrote: E kad bi na IPTV-u EPG na Eurosportu, Eurosportu 2, MTV Rocks, MTV Hits, MTV Dance i VH1 Classic bio doveden u red nakon svih ovih meseci tokom kojih je pomeren za jedan sat i kad bi prestali da objavljuju program za RTCG1 sa sve stranim filmovima serijama i sportom umesto za satelitski RTCG koji praktično ništa od toga nema, što takođe rade već mesecima.

Bice tacan sutra vece :D
nego jel to znaci kod konukerncije postoji EPG ili imaju malo vecih problema od sata na njemu
Reply
Quote:nego jel to znaci kod konukerncije postoji EPG ili imaju malo vecih problema od sata na njemu

Misliš na SBB?

Gde će jedan propali Telekom, koji uvaljuje IPTV za "dž" iz očaja da bude konkurencija SBB-u?

Loša proporcija, druže.Thumb up
Reply
(26. Mar 2011, 03:06)MARKO75 Wrote: Bice tacan sutra vece :D

Sigurno, ima da dođe neko za vikend to da odradi jer su njima korisnici na prvom mestu. Al zamalo.

(26. Mar 2011, 03:06)MARKO75 Wrote: nego jel to znaci kod konukerncije postoji EPG ili imaju malo vecih problema od sata na njemu

Slobodno o svim problemima sa konkurencijom piši na potforumu o konkurenciji. Ovde pričamo o Telekomu i njegovim brljotinama koje ti pokušavaš da relativizuješ.
Reply
Od jutros na MTV-ju se konačno pojavio i titl. Tako da sada svi kanali koji treba da imaju titl imaju isti.
10 GODINA SA VAMA JEDINSTVENI RADIO BLOG www.fmnebo.blogspot.com
Reply
Mozda je na MTV-ju sredjeno, ali zato nema na AXN-u. Bar nije imalo sinoc dok je isla Kalifornikacija, a mislim da ni jutros nisam video titl.
Reply
LOL

Magarci su podesili hrvatski titl (ijekavica) iako na MTV-ju od samog početka postoji srpski (ekavski), kakav ide kod SBB-a i drugih kablovskih operatera.

Titl kod Telekoma od pre par minuta:
Ovo nisam nikad vidio. Vjerojatno sam poludio.

Počeo si mi se sviđati.

Titl na SBB-u od pre par minuta:
Ovo nisam nikad video. Verovatno sam poludeo.

Počeo si da mi se sviđaš.

Na AXN-u sada idu titlovi.
Reply
Opet nema titla na MTV-ju.
Reply
OBN juče promenio frekvenciju, što je najavljeno nekoliko dana unapred. Naravno, u Telekomu o tome nemaju pojma, što znači da je ekran crn od tada.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)