Exe-net Niš
zamolio bih kolegu Ackonish da ponovo odradi slike sa kanalima koje ima u EXE NET iptv-u .. da vidimo dal ima nekih promena...
Reply
Moze li taj njihov iptv da se gleda preko drugih isp operatera ili moras da imas iskljucivo exe net?
Reply
Slikaću ovih dana pa kačim. Mislim da može da se gleda samo preko njih... ali generalno ne vidim razlog da ne može i preko drugih. Klasično, gurne se onaj ethernet kabl, gotova procedura...
Budi promena kakvu želiš da vidiš u svetu
Reply
Једном приликом сам их контактирао баш са питањем могу ли да узмем њихов IPTV иако имам Eunet (YUnet) ADSL,
одговорили су ми да тако нешто није могуће и да морам да будем на њиховој мрежи (да користим њихов кабловски / FTTH или WiFi интернет), јер је то повезано са њиховим DNS серверима...
Тако нешто, не знам сад тачно шта су ми рекли.
Reply
I meni su tako odgovorili bas sam ih zvao da proverim danas. Taj njihov iptv je, ako se ne varam,isti kao iptv KBC net-a i Iptv Laser net-a iz Novog Pazara i ima poprilicno kanala za koje nemaju ugovor a pustaju ih u mrezu. Zato i nigde nema zvanicne liste sa svim kanalima koji su dostupni.
Reply
Да ли постоји неки корисник њиховог WiFi-ја а да је из Јагодине? Интересује ме какав је интернет, имају WiFi пакете са IPTV-ом, није лоша цена али ме интересује да ли је квалитет добар, као и какав им је кориснички центар.
Штета што нема фибера у Јагодини, vidim da je 40/4Mbps + TV само 2280 динара, што је џабе у поређењу са осталим провајдерима. Имају и доплату за аплоуд, што је супер опција, с обзиром да ја шаљем велике фајлове путем нета, припреме за целе књиге или изложбе великих формата, некад то буде и више од гигабајта па је то корисна опција.
Reply
Njih prati glas da su najbolji WiFi provajderi u Srbiji.
Ja lično ne volim WiFi.

Inače, bilo koji net sa upload-om od 10Mb/s i više vrši posao za slanje velikih fajlova. U realnim uslovima 1GB ode za manje od 20minuta.
Reply
da li kanal FILM BOX HD postoji u iptv?
Reply
izgleda da nas clan ACKO zaboravio :D
Reply
Nije vas zaboravio, ali nije siguran ima li toga, komšija trenutno nije tu, a ne želim da pričam napamet :D

Mislim da ima Film Box Action HD, ako ne grešim...
Budi promena kakvu želiš da vidiš u svetu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)