Exe-net Niš
Korisnik, razvukli su optički čvor, da prestanem da kukam na loš signal. Smile

Koliko sam ja Exe ukapirao, ili u Durlanu ili na panteleju već ima optike, i polako se spuštaju kroz grad. Znam da u hali Čair imaju optički net. Ali u okolini ga još nigde nema. Mom komšiji su rekli da će do kraja oktobra menjati celu infrastrukturu, pa od oktobra i u mom kraju, Triglavska ulica, dolazi optika. Neki turbo paketi, šta znam.
Budi promena kakvu želiš da vidiš u svetu
Reply
EXE-NET је омогућио корисницима оптичке мреже да доплате и повећају брзину слања (Upload).
Брзина се може повећати за 5, 10 и 15 МБ/с, преко брзине коју већ користите.

[Image: exe.png]
http://www.exe-net.net/cenovnik-internet-paketa

Ово им није лоше.
Рецимо, ако неко има пакет са брзином слања 5 Мб, а доплати још 15,
имаће брзину слања од 20 Мб (око 2,5 МБ/с), колико ја на Еунету имам за скидање (Download).
Reply
[Image: FlBGlW7.jpg]

[Image: A7D5kpG.jpg]
[Image: maDTd3r.jpg]

Nisam video da je kačeno negde ovo, počeli su u Nišu da nude IPTV, koji ima zanimljive opcije, o kojima ja na SBB-u mogu da sanjam. Internet browser, Youtube, Karaoke, razne VOD servise...  Bio sam kod komšije i malo se igrao ovim čudom
Čak je moguće i podneti žalbu na određene probleme sa zvukom/slikom pritiskom dugmeta na daljinskom.
Reply
taj box inace koriste jos neki iptv provajderi a moze i da se preflesuje ja sam drugaru kbc box mag flesovao na fabricki sw sa uputstva na informir sajtu ostao mu a kupio ga kad preso na drugog provajdera i gleda druge liste sto placa na njemu i to radi odlicno
Reply
Нисам знао да имају сва 4 ХРТ-а.

@ackonish
Можеш ли (ако будеш имао довољно времена), да напишеш списак свих канала
(Или да сликаш, као на првој слици, ако ти је лакше).

Мене и још доста људи које знам интересује шта имају у понуди.
Reply
Ima ih 180, ima lokalne stanice, od Novog Sada, Subotice, do Vranja, History kanale Id ekstra, sve Arene, ima Nikelodeone, Disney kanale, regionalne, Slovenija, Hrvatska, Bih, CG, Makedonija... (Slovenija 1,2,3 HRT Svi, BIH ima BN, OBN, OBN +) ima ih zaista mnogo oko 185, kada budem u prilici slikaću ih sve i objaviti. Sve pet Arene su u ponudi.
Reply
Evo obećanog albuma, okačio sam album na Imgur, da ovde ostane pregledno. Pa koga zanima, može da vidi kompletnu listu kanala.

http://imgur.com/a/ppBVc
Reply
Ima tu dosta kvaliteta, ali i kvantiteta.
Zanimljivo mi je recimo da imate N1, Prva +, Nova.hr (ako se ne varam), RTRS +, Face HD, OBN+ i Slovence (to stvarno retko ko ima u Srbiji). I Arenu 5 će vam ubaciti, valjda je još testiraju. 
Vidim da se mogu koristiti njihove usluge i bez obaveze, pa se verovatno može odjaviti i posle mesec dana, ukoliko niste zadovoljni. Vrlo korektno sa njihove strane, da su bar svi takvi.

Kakve su trenutno cene kombo (duo paketa): tv + net? Ne znam jesu one što stoje na sajtu još uvek važeće, zato pitam.

Vama je najveći rival Kopernikus. Kako je otprilike procentualno raspoređeno prisustvo i jednih i drugih, i u koje delove grada je ko pre došao?
Reply
korisnik sam exe net fiber paketa 15 mb/s + kablovska
u digitalnom paketu koji je free ima preko 230 kanala
u analognom 70
arene 1-5
history + history 2 hd
svi viasat kanali..
dosta hd kanala...
nedostaje hbo paket i naravno sport klubovi
Reply
Evo spiska digitalnih kanala koji ima exe net,ali nije konacan.Moze li neko ko ima njihovu kablovsku da doda digitalne kanale koji nedostaju ovde na ovom spisku? https://www.sendspace.com/file/d90sky
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)