Exe-net Niš
EXE-NET је повећао брзину са 40 на 60/6 МБ, без повећања цене:

[Image: fiber-opticki-internet-kablovska-televizija2.jpg]

http://www.exe-net.net/fiber-opticki-pri...zicka-lica
Reply
Odlična ponuda, ja te pare dajem SBB-u za 25/2.
Reply
Jeste ali tv ponuda ne može da prismrdi sbb-u. Čim vidim kamaru pinkovih kanala smuči mi se.
Reply
Они раде тек пар месеци а имају 95% канала које има СББ, и редовно додају нове канале и склапају нове уговоре. СББ уопште и нема оптику у Нишу, годинама лажу како само што нису поставили оптику, али ништа од тога. Пинк канали су само плус преко свих осталих тако да свако може да нађе оно што му одговара. Овај њихов пакет има мој пријатељ и лично сам имао прилику код њега да се уверим да СББ-ов интернет не може ни да приђе овом, што по стабилности што по пингу итд...
EXE-Net не уцењује кориснике да доплаћују сваки додатни ''декодер'', као што то ради СББ, нити ограничава број рисивера које може неко да користи на једној локацији.
Сви канали су доступни преко DVB-C система, тако да декодер и није потребан ако корисник има телевизор који подржава тај стандард.

И код EXE-Neta не слаби сигнал чим напољу дуне ветар, падне киша, падне снег итд...

Својевремено сам користио њихов кабловски интернет (упоредо са СББ-ом),
а касније и њихов бежични интернет и разлика између њих и СББ-а је као небо и земља!
Сада користим Еунетов АДСЛ и Јотел кабловску само зато што живим приватно. Иначе кад будем купио стан, ако тамо постоји Exe-Net, без имало размишљања ћу прећи код њих.

Њих ћу увек и свугде да хвалим јер за 3 године колико сам користио њихов интернет, веза је пукла само 2 пута по 3 и 20 минута. Људи су професионалци а и то је Нишка фирма, свака им част.
Reply
(17. Sep 2014, 00:20)anticv Wrote: И код EXE-Neta не слаби сигнал чим напољу дуне ветар, падне киша, падне снег итд...

To mogu da ti poveruju ovi iz Beograda, ja sam iz Niša, imam u zgradi ovo čudo, čak sam mesec dana koristio. Pa oni su po ovome neverovatni, desio se dan da je pala kiša i oni izgube signal, nisu mogli da dođu jer je krov mokar i plašili su se da se neki radnik ne povredi (to što imamo ravnu ploču, nema veze) A signal se u mom kraju gubio nakon malo jačeg vetra. To su sad sve stvari ličnog iskustva, kako ti sa njima imaš dobra iskustva, tako ja (sada, nakon godina rata) imam sa SBB-om.
Budi promena kakvu želiš da vidiš u svetu
Reply
(17. Sep 2014, 01:27)ackonish Wrote: To mogu da ti poveruju ovi iz Beograda, ja sam iz Niša, imam u zgradi ovo čudo, čak sam mesec dana koristio.

Шта има да ми верују или не верују. Уговорна обавеза није обавезна, па могу да пробају и раскину
уговор без пенала, ако им се не свиђа услуга...

Не знам у ком си делу града, да ли си користио обичну или оптичку мрежу итд.
Мој пријатељ који има овај пакет и оптички интернет се налази у згради некадашње ТВ5,
на булевару З. Ђинђића 19.

Немам само ја добра искуства с њима, већ већина њихових корисника.
Читао сам по разним форумима утиске других и у 90% случајева су позитивна.
Чак ни са њиховим бежичним интернетом нисам имао проблема ни по најгорим невременима.

Ја сам њихов интернет користио на три места у Нишу, а СББ на 6-7 места, од којих је СББ имао проблема на 5 места (зграда). Иначе, СББ је био први провајдер преко кога сам користио интернет и годинама сам користио (од 2005. године). Првих годину дана, ни са њима нисам имао никакве (веће) проблеме. А онда је све почело... Да ли је до нелегалних прикључака, ''К2К'' технологије или нешто треће, појма немам.

Зато сам и увео Exe-Net, привремено, док се СББ не среди. После годину дана пошто се ништа није променило раскинуо сам уговор са СББ-ом и остао на Exe-Net интернету (прво на кабловском, а после преселења на бежичном...).
Reply
E, ja nisam procitao da se radi o optici, izvinjavam se. Kod nas je bilo onog klasičnog neta. Sto se SBB-a tice, oni su do moje zgrade bukvalno razvukli optički čvor, tako da ja sa njima zaista već godinu dana nemam nikakav problem, ranije ih je dosta bilo, sada mi net preživljava najveće oluje, kablovska isto. Verovatno je i sa Exe optikom ista stvar, jos jednom se izvinjavam. Smile
Budi promena kakvu želiš da vidiš u svetu
Reply
Приметио сам да СББ развлачи оптику само тамо где има конкуренцију (Тарго у Београду, Exe у Hишу итд...). :D
Reply
Gde je u Nišu SBB razvukao optiku?
Reply
Још не нуде ''Fiber'' пакете у Нишу.
@ackonish каже да су до њега развукли оптику, не знам у ком делу града живи.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)