Nedoumice u vezi s analognom i digitalnom ponudom
Kod SBB-a ako se uzme najmanje jedan pay-tv paket, mesecna taksa za STB se ne naplacuje. Medjutim, daleko je PTT iza SBB-a, ne samo u ovome.

http://www.sbb.rs/D3+digitalna+televizij...v_start2=0
Reply
S tim da ako hoćeš drugi risiver, onda za njega plaćaš rentu (D3 kuća) bez obzira na dodatne pakete.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Prvi put pisem ovde,ali vec dugo citam forum i stvarno se moze pronaci dosta korisnih informacijaSmile Posedujem samsung lcd tv LE32C530 sa mogucnoscu prijema DVB-C signala,ali kada ukljucim skeniranje digitalnih kanala,nijedan ne hvata.Koristim PTT KDS,a iz postova sam razumeo da je digitalna tv ponuda nekodirana,pa me interesuje kako ne mogu da gledam njihove digitalne kanale? P.S:Ako sam pogresio topic,prebacite u odgovarajucu.
Reply
Ume zemlja da pravi problem. Probaj sa Švedskom. Takođe, moraš pustiti potpuno skeniranje.
Ako nije to, nemam pojma šta je...
Mrak se spustio na svet i svet je krenuo dalje...
Reply
Једно питање за стручњаке.
Да ли ћу имати проблема са каналима у дигиталној понуди када на стари ТВ ставим поштин СТБ, имајући у виду да имам стари кабл као кућну инсталацију који губи сигнал, па немам ништа на Ц опсегу после Ц 60 сада када примам ову анлогну понуду ?

Постоји ли нека могућност да повежем два ТВ-а на један СТБ и тако независно гледам дигиталне канале на оба ТВ-а?
Reply
Za svaki tv je potreban poseban Set TOp Box. Druga stvar koju si pitao, u Subotici digitalni kanali ce da budu u S opsegu (vec postoji jedan na S27 kanalu), tako je poslednja informacija, tako da to sto ne vidis ceo UHF opseg nema veze kada povezes set top box, videces sve digitalne kanale....

U toku januara ce da dodje do tumbanja kanala, tako da ce pojedini biti prebaceni na C opseg gde ima mesta a pojedeini ce da budu izbaceni iz ponude i bice dostupni samo u digotalnom paketu (kao sto je u BG na primer arte, RTL itd kojih ima samo u digitalnoj). Trenutno ima oko 80 kanala u analognoj ponudi ali ce se broj smanjiti za 7-8 najmanje.

U Novom Sadu je vec namesteno da je broj kanala smanjen na 69, medjutim ne znam dal ce doci do tumbanja kanala ili ce digitalna ponuda ici od K53 kanala koji je slobodan, videcemo iduce nedelje.
Reply
Hvala Wink
Reply
Primetio sam da je RTL Hrvatska izbačen iz ponude u Novom Sadu. Da li se zna razlog? Ili će se naći u novoj digitalnoj ponudi?
Reply
(25. Dec 2013, 22:55)gunslinger Wrote: Ume zemlja da pravi problem. Probaj sa Švedskom. Takođe, moraš pustiti potpuno skeniranje.
Ako nije to, nemam pojma šta je...

Uspeo sam da uhvatim sve digitalne kanaleSmileHvala ti na savetu u svakom slucajuThumb up
Reply
Шта ако стари ТВ нема скарт улаз?
Да ли је за dvb-c СТБ који ће нам дати у пошти, потребно да ТВ има скарт улаз ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)