Nedoumice u vezi s analognom i digitalnom ponudom
http://www.satshop.rs/index.php?id_produ...er=product

Ваља ли овај? Јефтин јесте Smile
Reply
to je dvbt2 a ne dvbc mpeg4 tako da to nece raditi
Reply
Значи ли то да ће бити 2 цене основне понуде, једна само за аналогну, а друга за аналогну и гигиталну понуду канала са СетТопБоксом за динар ?

На пример: За аналогну основну 500 дин. а аналогно-дигиталну основну 1000 дин уз СетТопБокс за 1 дин.
Reply
to pojma nemam za sad dok je fta radi sa amiko kombo stb dvbc/s2/t2 tako moj prijatelj gleda
pozdrav
ako uspes sa drugi stb uparit karticu reci kako si to uspeo da uzmem amika i na komp ga povezem i snimam
pozdrav
Reply
(17. Dec 2013, 21:03)gicko Wrote: to je dvbt2 a ne dvbc mpeg4 tako da to nece raditi

Аха, значи то "C" уместо "Т2" значи "cable" ?

Збунило ме то што на медијима стално чујем да за нашу дигитализацију ТВ мора имати DVB-T2 тјунер.

Значи ли то да они који немају кабловску требају имати тај DVB-T2 тјунер, у ТВ-у или као СетТопБокс, да би на кровну антену ухватили наше нове дигиталне канале ?
Reply
Da. Ti si baš neinformisan. Imamo čitav potforum o tome:

http://www.rtvforum.net/forum-53.html
Reply
Јесам. Пре ме то није интересовало, а сада се штошта нагло мења, па морам доста тога брзо да учим. Крив сам. Ипак, хвала на томе што сте ми изашли у сусрет и све фино објаснили на мој упит.
Reply
(17. Dec 2013, 21:04)cvile subotica Wrote: Значи ли то да ће бити 2 цене основне понуде, једна само за аналогну, а друга за аналогну и гигиталну понуду канала са СетТопБоксом за динар ?

На пример: За аналогну основну 500 дин. а аналогно-дигиталну основну 1000 дин уз СетТопБокс за 1 дин.
Ово бих желео да знам јер имам онај пакет КДС+АДСЛ на 2 године, за који претпостављам да је везан само за аналогне канале у основној понуди, па ме интересује да ли ћу морати доплаћивати на уговорену претплату тај дигитални пакет канала у основној понуди.
Reply
Људи, а шта ако неко има 2 стара ЦРТ ТВ-а у стану?
Зар то значи да мора 2 СетТопБокса да изнајми и плати 2х250 дин. месечно, ако хоће дигиталну основну понуду на оба ТВ-а ?
Reply
mislim da se placa samo za 1 stb al treba proveriti ovo
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)