Nedoumice u vezi s analognom i digitalnom ponudom
Пошто сам слабо упућен у РТВ технику и дигитализацију, интересује ме да ли ћу ја у Суботици, када у истој буде дигитализација понуде у фебруару, као у БГ, моћи видети иједан канал на старом ЦРТ телевизору без икаквог СетТопБокса, односно, има ли и сада аналогних канала у КДС понуди ?
Ех ,да, да ли у КДС-у у БГ-у бесплатно деле корисницима СетТопБоксове без обзира на дужину уговора ?
Reply
(17. Dec 2013, 11:27)cvile subotica Wrote: има ли и сада аналогних канала у КДС понуди ?

Ima. Analogna ponuda je neizmenjena.

Još nijedan klasičan kablovski operater (koji radi s koaksijalcima) u Srbiji nije isključio analognu ponudu.
Reply
(17. Dec 2013, 11:27)cvile subotica Wrote: ... моћи видети иједан канал на старом ЦРТ телевизору без икаквог СетТопБокса, ...:

Ako stari CRT TV ima ugradjen DVB-C tjuner, Set Top Box ti nece biti potreban. Iskreno, ja nikada do sada takav CRT TV nisam video niti sam za njega cuo.

Mislim da za 1 dinar jednokratne takse za STB resavas sve probleme. Nece ti na CRT TV-u biti dostupni samo HD kanali koje PTT ionako ne emituje (osim RTS HD nekoliko sati nedeljno).

Druga opcija je da ostanes na analognoj ponudi kakvu i sada koristis.
Reply
Колико канала је у аналогној понуди у БГ и који су ?
Да ли су само сви аналогни канали у основној понуди?
Који пакет се мора узети уз основни да бих добио тај један СетТопБокс за динар и колико тај пакет кошта у БГ, а колико само основни пакет ?
Reply
spisak analognih kanala u BG: http://www.postanet.rs/lat/struktura/kds...eograd.asp
Reply
Такав списак канала за Суботицу на њиховом сајту је ужасно застарео и нетачан.
Reply
Ako u Subotici zaista ima toliko više analognih kanala nego u Beogradu, lako je moguće da će neki morati da budu isključeni kako bi se napravilo mesta za digitalizaciju.

Po pravilu, što je broj naprednih usluga veći (brži Net, HD kanali, video na zahtev), to se više mora izbacivati analognih kanala da bi se napravilo mesta za njih.

SBB u Beogradu ima 66 analognih kanala. Pre pet godina ih je bilo 76.
Reply
Дакле, молим Вас, колико канала је у аналогној понуди у БГ и који су ?
Reply
Lista na sajtu za Beograd je azurna. Ima trenutno 73 kanala.
Reply
Koliko kanala trenutno ima u Subotici?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)