Sapunice i telenovele: Sulejman, Sila, Karadaji... (samo u ovoj temi)
Pogledaj moju poruku iznad Smile .

Oni su valjda malo ozbiljniji izvor.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
(07. Dec 2013, 01:36)vladimir79 Wrote: Откуд знаш да је то тачно?

Pogledaj sliku iznad pa zato pitam :P:P
Reply
Krenula kampanja i u Blicu:

Quote:Televizija Nova.rs počinje s radom

„Sulejman“ stiže 17. decembra

Blic, 7.12.2013.

Televizija „Nova“ počinje s radom 17. decembra, i to emitovanjem treće sezone najgledanije turske serije „Sulejman Veličanstveni“. Upravo zbog otvaranja nove televizije, u Beograd dolazi glavni glumac ove serije Halit Ergenč, otkriva „Blic“.

Građani će „Sulejmana Veličanstvenog“ moći da gledaju u početku preko kablovskih operatera i na satelitu, i to predstavlja neku vrstu poklona „Nove“ jer će pun program krenuti početkom sledeće godine, kada se okonča konkurs za dobijanje nove nacionalne frekvencije. Očekuje se da će, osim „Sulejmana“, na „Novoj“ biti emitovane i nove epizode serije „Budva na pjenu od mora“.

Većinski vlasnik Televizije „Nova“ Bernd Matijas Ditel kaže za „Blic“ da će u „Novu“ investirati ukupno 18 miliona evra, kao i da je za realizaciju ovakvog ambicioznog projekta potrebno zaposliti 450 ljudi.

- Ni u jednoj zemlji 450 radnih mesta nije mala stvar, a kamoli kada je reč o ovako specifičnoj industriji. Želim da zaposlim dokazano najbolje kadrove, ali i da dam šansu novim, mladim, kreativnim i vrednim ljudima. Ovo je projekat s vizijom, a i ime Nova.rs govori da će ovo biti više od televizije kojom će se cela Srbija ponositi - kaže Ditel.

On dodaje da se nije dvoumio da li treba uložiti novac u osnivanje nove televizije na probirljivom medijskom tržištu Srbije.

- Srbija je zemlja koja će tek pokazati šta sve može i zna i želim da moja investicija bude deo priče koja dovodi svet u Srbiju i pozicionira Srbiju u svetu. Nekoliko puta sam bio u Srbiji i odmah sam prepoznao veliki potencijal te zemlje - navodi Detel i dodaje da je bio zainteresovan za kupovinu jedne farmaceutske kompanije i fabrike za proizvodnju specijalizovane tehnologije.

Ditela ne brine to što u Srbiji već postoji veliki broj televizija.

- Verujem da na medijskoj sceni Srbije nedostaje jedan jak igrač koji će ponuditi gledaocima nešto lepo za oko i zanimljivo za um. Gledaoci odmah procene da li im se nešto dopada ili ne, a osećam da ima prostora za veći izbor i edukativniji program. Izazov je veliki, znam šta Nova.rs može da ponudi i koje rezultate može da ostvari.

Quote:Popularnost

Ovo će biti drugi put da Halit Ergenč dolazi u Srbiju. On je tačno pre dve godine bio u Beogradu sa suprugom Berguzar Korel.

Dragana Ivanović

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/425525/S...7-decembra
Reply
Uplasili se ovi sa Pinka

Reply
Glupo mi je da emituju novog Sulju dok su samo u kablu, bolje da sacekaju nacionalnu frekvenciju.
Reply
Ne brini... reprize neće izostajati ni na Novoj :D
Fruškogorski FM PIRATI:
19.07.2014.
93,8 Dalrádió
96,9 Radio Grmeč
98,2 Aškali
99,1 Srpska Krajina
104,2 Antena
104,5 Jesenjin
105,7 Guess FM
Reply
Evo sada i zvanično: "Karadaji" kreće 15. decembra na Prvoj.
Glumiće Ezel iz istoimene serije i Šeherezada iz "1001. noći". Kažu da je to najpopularnija serija u Turskoj. Smile
Reply
Izvor te zvanične informacije?
Reply
15. decembra kreće KARADAJI na Prvoj. Glume Ezel i Šeherezada, kažu da je to najbolja TV serija u Turskoj ove godine. Ima oko 70 epizoda, ali još nije gotova sa emitovanjem u Turskoj.
Reply
Sajt prva.rs
www.prva.rs/program.html
ispod "Karadaji" piše - NEDELJA, 15.12. 2013. U 20:20
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)