mts menja dosadašnju IPTV platformu sa Huawei platformom i uvodi nove mogućnosti
A da li ce moci stb da se nosi van granica zemlje?
Reply
Nece moći.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
(08. Dec 2014, 13:21)PROMAJA@VALJEVO Wrote: Opcije koje ja zelim da vidim na novoj platformi su: TV unazad, YouTube, pravljenje sopstvene liste kanala, mogućnost korišćenja USB porta za reprodukovanje multimedijalnih sadržaja, lakše biranje formata slika i mogućnost letrerboxa, pa i poboljsanje WebTV usluge (po ugledu na D3 GO)...
Makar nešto od ovoga će učiniti da ima se "progleda kroz prste" za očajnu ponudu kanala.

pa imaš na tv-u valjda usb priključak i onda možeš da gledaš bilo šta sa njega. A možeš i kablom da spojiš tv sa kompom pa opet gledaš ako ti je do toga
ja bi voleo kad bi mogla da se snimi neka emisija sa tv na usb i onda da je imam u elektronskom obliku
Reply
Kako to da izvedem sa CRT televizorom i kompom koji ima samo HDMI izlaz, prosvetli me...
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
e pa otkud znam šta imaš
po postovima sam mislio da ti imaš svu najnoviju tehniku :D
Reply
(08. Dec 2014, 00:17)borislav Wrote: To i ja mislim. Verovatno treba vremena da se cela platforma instalira iznova. Ali pošto nkvl_aleksa kaže da će možda trebati novi risiveri za to, verujem da će to na početku dobiti samo novi korisnici, jer, koliko sam razumeo, obe platforme će ići neko vreme paralelno.

Upravo. Za sada Intracomova i Huawei platforma rade paralelno, novi IPTV korisnici dobijaju Huawei STB. 
Reply
Evo i Uputstva:
http://www.open.telekom.rs/Dokumenta/fot...ei-stb.pdf
Reply
Valjda ce uskoro moci i da se zameni STB.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Koliko vidim nema ''socijalne'' opcije još uvek (youtube i sl.) niti mogućnosti reprodukovanja multimedije sa USB-a.
Ako neko može neka napravi video tutorial ili okači skrinšotove da vidimo detaljnije.

Edit: I ne piše koji je model STB-a.
Reply
Ako nešto znači, PDF fajl uputstva se zove huawei-stb.pdf. A većina starih korisnika (među kojima sam i ja) ima onaj Amino.
FC INTERNAZIONALE MILANO - FORZA INTER
NEW YORK METS

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)