mts menja dosadašnju IPTV platformu sa Huawei platformom i uvodi nove mogućnosti
Huawei. Može i topic da se promeni
Reply
Svako rešenje je bolje od trenutnog. Baš me zanima kako će da izgleda, ne mogu da dočekam sutra da to konačno ugleda svetlost dana.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Nigde osim na ovom forumu nisam pročitao tu informaciju, bilo bi odlično da sutra krenu sa tim ali sumjnam...
Reply
Prelazak na novu platformu, pretpostavljam da podrazumeva i povremene prekide u radu IPTV u odredjenom vremenu o čemu bi Telekom trebalo da obavesti svoje korisnike, kao što to i inače čini. S obzirom na to da je najava radova izostala, ne treba da očekujemo da će se, dugo očekivana promena platforme IPTV desiti baš sutra.
Reply
To i ja mislim. Verovatno treba vremena da se cela platforma instalira iznova. Ali pošto nkvl_aleksa kaže da će možda trebati novi risiveri za to, verujem da će to na početku dobiti samo novi korisnici, jer, koliko sam razumeo, obe platforme će ići neko vreme paralelno.
Reply
Ja sam pre mislio da ce sutra biti neka zvanična prezentacija svega toga, i predstavljanje nove platforme javnosti. A da ce zamenia uredjaja biti u narednim mesecima.

Reply
nklv_aleksa mi je poslao izgled platforme. nadam se da ne smeta što sam objavio Smile

[Image: image.jpg]
Reply
E tek sad ne mogu da sacekam da je zvanicno puste u rad! Super je interfejs.

Reply
Nadam se da će omogućiti opciju sortiranja kanala po želji.
Reply
Opcije koje ja zelim da vidim na novoj platformi su: TV unazad, YouTube, pravljenje sopstvene liste kanala, mogućnost korišćenja USB porta za reprodukovanje multimedijalnih sadržaja, lakše biranje formata slika i mogućnost letrerboxa, pa i poboljsanje WebTV usluge (po ugledu na D3 GO)...
Makar nešto od ovoga će učiniti da ima se "progleda kroz prste" za očajnu ponudu kanala.

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)