mts menja dosadašnju IPTV platformu sa Huawei platformom i uvodi nove mogućnosti
E, da vidimo i tu cudo.. Mislim da je proslo godinu dana od kada su je najavili.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Najavili su je krajem prošle godine u m:tel-u. Valjda se to odnosilo i na TS.
Reply
Mali update: izgleda, ali nije 100% provereno, moraće da se menjaju STB-ovi. Za sada radiće dve platforme paralelno, novi korisnici svakako dobijaju novi tip STB-a. Moći će da se radi zamena starog STB-a za nov
Reply
Bas bi me cudilo da ovaj STB moze da povuce bilo koju ozbiljniju platformu od ove, koja je blago receno bedna. Da su pametni pa da omoguce koriscenje USB porta, a ne da sluzi kao ukras, a dobro bi dosao i YouTube i svi ostli servisi koje IPTV platforme u svetu nude.
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
Ono što su najavili još prošle godine je Facebook, Youtube, premotavanje do 48 sati unazad...

Quote:Upravo zahvaljujući novoj platformi m:tel korisnici će biti u mogućnosti da uživaju u vrhunskom kvalitetu TV, video i audio signala. Od sljedeće godine, Open TV postaje digitalna televizija u pravom smislu riječi – full HD televizija bez ograničenja na broj kanala, potpuno prilagođena potrebama korisnika do te mjere da će moći da prave sopstvenu programsku šemu.
Vaša omiljena serija prikazuje se u periodu kada imate zakazan trening? Nova m:tel IPTV usluga omogućava gledanje serije u periodu kada to vama odgovara.
Idete na put, na odmor, a želite da budete u toku sa dešavanjima u BiH? m:tel vam omogućava da vaši TV kanali putuju zajedno sa vama, na vašem mobilnom uređaju.
http://www.nezavisne.com/nauka-tehnologi...20890.html
Reply
72h unazad će da košta, ne mnogo tipa 100 din mesečno (neprovereno), 60 min će biti omogućeno svima. Biće nešto "socijalno" na platformi, ne znam tačno kako. Neke usluge će biti aktivirane vremenom. Skroz novi interfejs.
Reply
Pretpostavljam da su novi STB-ovi oni manji...
Reply
72 unazad da košta haha, u eri kad se skoro sve može naći na na netu u roku od odma
totalno nepotrebna opcija a kamoli da košta
Reply
I jel se zna koja firma je pobedila na konkursu za novi softver/platformu?
Reply
Valjda Motorola, ako se nešto nije promenilo u međuvremenu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)