Medijska kampanja o digitalizaciji
ETV na svom sajtu krenuli su sa promocijom besplatne tv ,kao odgovor na kampanju ,,Digitalizuj se lako mi znamo kako,,koju reklamira SBB. To bi trebali spotovima na tv da emituju,kako ne bi naseli neupućeni u digitalizaciju.Internet ne koriste upravo oni koji nisu informisani.

[Image: slika1.jpg][Image: banermoj.jpg][Image: slika7.jpg]
T2 SRB TV T2RO M1

Reply
Tako izgleda kada uporediš profi reklamu i onu kada se deca igraju marketinga...

btw: imamo temu o promociji
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Da li neko može da ospori reklame SBB-a i Telekoma na ovo korišćenje digitalizacije i zbunjivanja stanovništva? Meni je stvarno žao tih ljudi ako bilo ko potpiše dvogodišnji ugovor iz neznanja.
Reply
Oni ljudi ništa nisu slagali. Problem je u državi i ETV-u što nemaju svoju kontra kampanju.
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Slažem se sa Nenadom, po meni je ovo toliko nisko, ali u prljavom biznisu moral ne postoji.
Reply
Samo znam da ce biti velika pometnja kod naseg stanovnistva kad budu ugasili anologiju... Dosta stvari nisu objasnili, narod ovu digitaliju gleda kao tele u sarena vrata... Sramota za drzavu!!!  Thumb down
Reply
Gledanje digitalne televizije preko crno-belog televizora???  Facepalm
TV prijem :
TOTAL TV 'Box NS1040' EUTELSAT 16.0E i ASTRA 19.2E
IPTV Linux STB
DVBT2 Falcom T2400 

Mesto: 25km severno od Sombora ka Subotici, Vojvodina, Srbija
Reply
Ma to se podrazumeva pod RF modulatora, posto crno-beli televizori nemaju scart ili rca...  :D Mr Green
Reply
(28. Nov 2014, 00:41)dvb-t manijak Wrote: Oni ljudi ništa nisu slagali. Problem je u državi i ETV-u što nemaju svoju kontra kampanju.

Nisu slagali, ali je ovo ipak prevara, a prevara je "svesno dovođenje u zabludu". Još kad kažeš "besplatna digitalizacija", svi elementi su tu.
Reply
Ova digitalizacija nije besplatna! kad nas budu oporezovali debelo tad cemo shvatiti pravu sustinu, a do tad mozemo pricati bajke...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)