FM radio preko Pošta NET kabla
Da li neko koristi radio preko PTT kabla? Kako se uopšte povezuje kabl sa nekom mini-linijom ili bilo kojim uređajem?
Reply
Koaksijalcem na antenski ulaz (pre toga razdeliš spliterom da ti ostane signal i za televizor), s tim što je su ulaz i priključak obrnuti u odnosu na TV, tj. na TV-u je utikač muški, a ulaz ženski, a na mini linijama obrnuto.
Reply
Ja sam ranije imao na kompu, preko tv kartice.
kopam rukama i nogama da pobegnem od PTTa
Reply
tacno moze sa tv karticom ja sam mogao sa starom koja radi samo sa 32 bit pa je ne korisitm sad
Reply
Meni to zapravo funkcioniše na jako čudan način u slučaju jedne nemačke stanice- kada malo izvučem kabl iz antene iz jednog TV-a, neki obližnji radio signal (kontam od rutera) ga verovatno pojača, pa ga svi radio prijemnici u stanu hvataju. ROFL

Editovao teddy: uklonjen višak smajlija. Nema nikakve potrebe za stavljanjem više istih smajlija.
Reply
Ne, nego ti se taj poluizvučeni kabl ponaša kao predajnik, tj. rasipa signal unaokolo.

Ruter nema nikakve veze s tim.
Reply
Ne mogu da nađem spisak stanica sa frekvencijama.
kopam rukama i nogama da pobegnem od PTTa
Reply
(21. Nov 2013, 23:02)DustBGD89 Wrote: Meni to zapravo funkcioniše na jako čudan način u slučaju jedne nemačke stanice- kada malo izvučem kabl iz antene iz jednog TV-a, neki obližnji radio signal (kontam od rutera) ga verovatno pojača, pa ga svi radio prijemnici u stanu hvataju. ROFL

Editovao teddy: uklonjen višak smajlija. Nema nikakve potrebe za stavljanjem više istih smajlija.
To je stanica na 87.5 mhz mogu da se kladim ta nemacka sto ti probija
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)