Promene u analognoj ponudi
Vratili su SOS kanal.
Neko izgleda ipak čita ovaj forum. :D
Reply
SOS kanal je menjao frekvenciju na satelitu pa dok su to ukapirali trebalo je par dana.
Reply
Konačno! :D
Uveli su hrvatsku NOVA TV u ponudu u Novom Sadu! Frekvencija je S32.
Reply
Имају и они из КДС-а душу. Ја им послао уредну, финим језиком аргументовану и прецизну МОЛБУ поштом и они, богами, у СУБОТИЦИ уврстили Раша Тудеј канал.
ХВАЛА КДС-у Smile
Још само да нам убаце и Би-Би-Си ВРЛД на празан Ѕ40 и одушевиће ме Smile
Reply
Људи, пружа нам се јединствена прилика. На фејсбук страници КДС-а људи из КДС-а питају које канале желимо у нашим местима. ШАЉИТЕ ИМ ЖЕЉЕ ПРЕКО ФЕЈСА !!!
Reply
Nazalost, u pitanju je prevara, kontaktirao sam ih i kazu da nemaju nista sa tom inicijativom....zar smo nesto drugo ocekivali?
E baz zbog takvog odnosa svako neka im salje po 20 mailova dnevno i zovite telefonom i smarajte ih do kraja!
Reply
Није превара. Ниси онда контактирао праву службу. Ја сам управо добио писамце где ми се захваљују на мојој молби, подржавајући такав вид комуникације, обавештавајући ме да су само због мојих захтева у Суботици уврстили "Russia Today" канал, јер су видели да сам у праву и кажу да ће у скоро време и "CNN" или "BBC WORLD". Аргументујте ваше захтеве и будите фини Smile Шаљите им писма на:
ПТТ КДС
Катићева 14-18
11000 Београд
ПАК 111515
или мејлове на:
[email protected]
Reply
(10. Jun 2011, 11:18)cvile subotica Wrote: Није превара. Ниси онда контактирао праву службу. Ја сам управо добио писамце где ми се захваљују на мојој молби, подржавајући такав вид комуникације, обавештавајући ме да су само због мојих захтева у Суботици уврстили "Russia Today" канал, јер су видели да сам у праву и кажу да ће у скоро време и "CNN" или "BBC WORLD". Аргументујте ваше захтеве и будите фини Smile Шаљите им писма на:
ПТТ КДС
Катићева 14-18
11000 Београд
ПАК 111515
или мејлове на:
[email protected]

Moja su iskustva drugacija. Za sta god da sam pokazivao interesovanje (digitalizovan osnovni paket), dodatni HDTV paket ukljucujuci Arenu Sport, ubacivanje u ponudu kanala poput: AXN, ESPN Sport (NASN), SportKlub+, ... od*****i su me kao poslednju dzukelu. Zbog toga mi ne pada na pamet da im se ikada vise obratim. Inace, to za sta sam pokazivao interesovanje postoji na 90% kablovskog trzista. Mozda ne po broju operatera, ali po broju pretplatnika sigurno.
Reply
Људи, ама баш ништа немате да изгубите. Мислим да им нико није писао баш на овај мејл или слао писма баш на ову адреса. Покушајте. Ја богами хоћу! Мислим да никада нисмо били ближе њима него сада. САДА ТРЕБА НАПРАВИТИ ПРИТИСАК!
Reply
(10. Jun 2011, 22:41)cvile subotica Wrote: Људи, ама баш ништа немате да изгубите. Мислим да им нико није писао баш на овај мејл или слао писма баш на ову адреса. Покушајте. Ја богами хоћу! Мислим да никада нисмо били ближе њима него сада. САДА ТРЕБА НАПРАВИТИ ПРИТИСАК!

Pisao sa na adresu:
[email protected]

Nekada sam pisao i na adresu:
[email protected]

Ili nije bilo odgovora, ili su me obavestavali da za sada kanal ili vrstu usluge za koju sam pokazao interesovanje nemaju u svojim planovima, ali ako ipak jednog dana rese da primene bar deo od savremene tehnologije koju godinama vec primenjuju konkurenti, bicu obavesten. Do tada, mogu da gledam kablovsku televiziju kakva je u svetu postojala pre 20 godina. Ti bi recimo mogao da ih pitas kada ce da uvedu mix pakete poput ostalih svih operatera u Srbiji i van nje (osnovni TV paket + internet + pay-tv zajedno znatno jeftiniji nego kada se koriste odnosno placaju pojedinacno). Ako si nestrpljiv da cujes od njih odgovor, mogu da ti ga ja saopstim. Nikada! Barabe!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)