BHT1
Sadasnji logo ne sadrzi nikakve simbole pojedinacnih naroda bas zato da bi televizija bila percipirana kao zajednicka. Ovo vracanje simbola Bosnjaka u vizuelni identitet je cista provokacija.

Doduse, taj BHT1 je ionako vec prilicno otpisan medju Srbima - u Srpskoj ima nekoliko puta manju gledanost nego u Federaciji BiH.
Reply
Nije čak ni u Federaciji gledan. Jedini period kad imaju zapaženu gledanost su veliki sportski događaji.
Reply
(06. Apr 2017, 15:44)Daky585 Wrote: Tvoje poređenje ne stoji. A ratni logo te vraća u normalna i srećna vremena?

Imas pravo na svoje misljenje, kao i ja na svoje. Naravno da rat ne predstavlja sretno vreme i nemoj izvrtati moje reci. Sama spica je od raznih loga, ne samo onog u ratu 1992. a sto se tog samog perioda tice, sve zavisi kako se posmatra i gleda. Za mene licno je i RTRS diskutabilan kao sto je za nekog RTV BiH, ali ovo nije politicki forum , pa ne bih o tome. Ostanimo svako na svojoj poziciji.
Reply
I RTRS ima hiljadu mana i za njih rat kao da nije završio u informativnim emisijama ali nisam video da imaju inserte iz ratnog vremena u svom programu.
RTV BiH je tada bila medij jedne od zaraćenih strana, a danas to BHRT ne bi trebalo da bude.
Reply
(Blic) BHTV svoja potraživanja od FTV i RTRS tražiće i sudskim putem
[Image: y_Qm5_ZHn.png]
[Image: mzAebF3.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)