DVB-C Kopernikus
BN, OBN i RTRS često se gube, više ih nema nego što ih ima. RTRS SAT je u pitanju, pa je to možda razlog čestog nestajanja signala ovog kanala. Zemaljski RTRS ima mnogo kvalitetniji program. SBB na primer, preuzima zemaljsku verziju RTRS, verovatno imaju potpisanu saradnju.
Reply
Menjali su parametre sada rade uredno svih 66 kanala
[Image: zig.png]
Reply
eh jos kad bi ubacili SK pre pocetka BPL sezone...
Reply
Zar nemaju sk1?

Da li idu Arene i u HD?
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Kod mene imaju 4 arene digitalno u SD. Kad bi ubacili 3 SK kanala i EuroSport koje imam analogno bilo bi extra
Reply
Zadnjih par meseci, kod mene je jačina digitalnog signala bila oko 50%, jutros su ponovo menjali parametre, a jačina digitalnog signala sada je 92%, a kvalitet 93%.
Reply
Poboljsan je kvalitet i analognih kanala
[Image: zig.png]
Reply
Dobar dan dobri ljudi...evo i ja da.se ukljucim i posavetujem sa vama jer sam totalno neupucen za neke stvari.
Imam LCD 32LG5000 koji nema digitalni dvbc tuner.
Preko Kopernikusa sam na kablovskoj i dzabe mi digitalni kanali i sve arene kad to traje godinu dana i ne mogu da gledam.
Gledam cene i ponude.set top box risivera jer su mi u Kopernikusu rekli da ce mi to trebati a oni ne znaju da li ce davvati bez nivcane nadoknade ili ce nas i za to derati preko usiju a ja smatram da hoce.
Video sam na KP kod nekog Gorana da prodaje jedini nekih par modela i po njegovoj prici covek mi rece sledece...
Za 55€ dobijam risiver koji bi hvatao sve kanale digitalne koje i moj operater pusta znaci Kopernikus.
Za 90€ + tanjir kaze da bi hvatao neku gomilu HD kanala,domacih stranih itd...kaze samo bi tanjir morao okrenuti u drugi polozaj u zavisnoati sta bi zeleo da gledam.
E sad mene zanima sta je tacno a sta ne?
Da li je potrebna neka kartica ili neke sifre kako mi neki kazu sto je ranije bilo ili ne?
Da li ako je to tacno za ovaj 90e moze nesto da se desi odnoano iz bilo kog razloga da mi neko blokira ili zabrani prijem digitalnih kanala i da puknem pare dzabe odnosno jad se predje u junu dogodine na HD signal da taj moj risiver pravi problem jer.nisam uzeo preko neke mreze itd?
Da li taj risiver od 90e hvata i ove kanale titlovane kao sto dobijam preko kopernikusa tipa. Explorer,Geografija...Arene itd...
Koje su mane i prednoati jednog a koje druge i sta je po vama najpametnije i najisplativije za mene?
Da li cekati ili ne i sta predlazete.
Ako taj od 90e radi tako da li bi to znacilo da ja mogu da otkazem usluge Kopernikusa?
Iskreno voleo bih kad bi mogao hvatati kanale tipa HBO,HBO komedy,Arena 1!2!3!4!5,SK sve programe i jos gomilu ovih sa IPTV ili SBBa za koje smo mi na Kopernikisu uskraceni a koji pustaju samo nove filmove itd...ako je to uopste moguce sa nekim risiverom nesmetano i na duze staze.
Izvinjavam se za greske u kucanju jer pisem sa telefona.
Unapred hvala...
Reply
Prijatelju dobro došao, neko će ti pisati u vezi tvojih nedoumica, ali ovde uglavnom raspravljamo o T2 zemaljskom prijemu kao i odgovarajućim hardverima za takvu vrstu emitovanja, a ovo tvoje je ipak druga tematika, mešavina kablovske i satelitske televizije.
LG42LA660S+ Synaps THD-2858
Sony Bravia KDL32R415BBAEP
Antena Iskra DTX-92F + Pojačalo Terra AB011 + rotor

Predajnici: Čot - Subotica - Kikinda - Szentes - Chavoly - Szeged

Reply
Drugo, nisi naveo koji je to prijemnik od 90e, mi ne možemo da nagađamo o čemu se radi Smile
[Image: 5urbzc.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)