DVB-C Kopernikus
Oni jesu, ali npr. HRT i Slovenci nisu.
Reply
Trenutno su samo"preusmerili" tri kompletna transpondera na dve frekvencije 722 i 730 , a na 714 cekaju da puste dvb t2 i to samo takodje da propuste. Totalno amaterski rade.
Reply
Večeras vidim da su pustili i arene dvb-c ali u svom tom kompresovanju i rekompresovanju kasne okruglo 15 minuta. Neznam kako im je to uspelo al veće amatere i nesposobnjakoviće nisam video!
Reply
Diskusija o nabavci DVB-C prijemnika izdvojena je u zasebnu temu u odgovarajućem potforumu, pošto može zanimati i korisnike drugih operatera koji osnovnu ponudu emituju neskremblovano.
http://www.rtvforum.net/thread-3699.html
Reply
veljadj @ Bench forum Wrote:U mom selu Kopernikus je jedini kablovski operater i čuvši da su pustili 35 digitalnih kanala reših da ih potražim.Posle skeniranja ništa se nije pojavilo reših da ručno ubacim frekvencije i dobijem listu digitalnih kanala koji su negledljivi jer je nivo signala 4% a kvalitet 10%.Pozovem njihovu tehničku službu u Lazarevcu i posle tri dana dobijem nekog od majstora i sledeće objašnjenje : digitlni kanali su pušteni experimentalno i oni nisu dužni da otklone problem u mojoj ulici sve dok ne počne naplata usluge gledanja digitalnih kanala.Kada počne naplata oni će doći i otkloniti kvara a trenutno mogu da se žalim samo na kvalitet analognih kanala.Drskost,bezobrazluk i neljubaznost osoblja iz Lazarevca vam ne mogu opisati,tako nešto nisam doživeo u skorije vreme.Toliko...

http://forum.benchmark.rs/showthread.php...ost3653407
Reply
Koji kanali imaju EPG? kod mene samo HRT ima
Reply
Trenutno kod mene EPG nema nijedan kanal.

Ponekad ima na sva četiri HRT-ova kanala, i na srpskim kanalima sa nacionalnom frekvencijom (RTS 1, 2, Digital, Prva, Pink, B92, Happy). Na ostalim kanalima - nikad.
Reply
(31. Jul 2014, 18:08)mickey69 Wrote: Trenutno kod mene EPG nema nijedan kanal.

Ponekad ima na sva četiri HRT-ova kanala, i na srpskim kanalima sa nacionalnom frekvencijom (RTS 1, 2, Digital, Prva, Pink, B92, Happy). Na ostalim kanalima - nikad.

kod mene trenutno ima na tri HRT kanala ali pre neki dan imao sam odlican epg na oba rts-a gde sam mogao da vidim nekoliko dana unapred.U Arandjelovcu sam.
Reply
EPG kod malih provajdera nije njihov, nego ga preuzimaju od operatera emitovanja.
Etv za domaci paket sa Dvb-t2, OiV za hrt sa Dvb-s1...
“Obrazovana osoba je naučila da se informacija gotovo uvek objavljuje da bi u najboljem slučaju bila nekompletna; vrlo često je netačna, služi usmeravanju u pogrešnom pravcu, neretko izmišljena, neiskrena je ili – sasvim pogrešna.”
Russell Wayne Baker
Reply
Jedino BN ne radi od digitalnih
[Image: zig.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)