Telekom Srbija - vesti o monopolisti
Ma pre su u HR testirali Vip i T-Mobile.
Reply
Ništa me ne čudi od lažova iz Telekoma.

http://www.racunalo.com/telekomunikacije...zinom.html
http://www.t.ht.hr/press/novosti_disp.asp?id=1667
Reply
Ja sam isto danas primetio na Twitteru i evo odgovora Milice Marković (PR Telekoma) https://twitter.com/#!/Meetziee/status/5...6578205696

Pozdrav,
Sloba

Reply
Hehe, to onda znači da ona ne radi svoj posao, tj. da je informacija morala da bude objavljena na početku testiranja, a ne na kraju.
Reply
Quote:Žarkovo bez telefona zbog krađe kablova
Beta | 14. 04. 2011. - 15:24h | Foto: A. Stanković

Telefonske linije 3.200 korisnika u prigradskom beogradskom naselju Žarkovo jutros su prekinute zbog kradje četiri kabla, saopštio je Telekom Srbija.

[Image: 67118_0803-telekom-foto-a-stankovic_ig.j...1302779575]
Kradljivci kablova prekinuli telefonske veze u Žrkovu

Tehničari su na terenu i očekuje se da će telefonske veze u potpunosti biti normalizovane tokom vikenda.

Dodaje se da su kradljivci krađom kablova na području Žarkova izazvali veliku štetu na pristupnoj mreži.

izvor: Blic
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Quote:Žarkovo bez telefona zbog krađe kablova

Ovo se redovno dešava na Žarkovačkom mostu. Svaki put lopovi kradu kablove iz jednog te istog šahta. Zadnji put se to desilo pre dve nedelje. Ovo je već postaje veliki problem u Žarkovu pošto se ovakve kradje dešavaju minimum jednom do dva puta mesečno, a nekad i češće, pa ostajemo bez telefona i interneta po nekoliko dana. Meni za telefon nije toliki problem, koliko za internet koji plaćam redovno i ne mogu da ga normalno koristim. Ovakvo stanje sa manjim ili većim prekidima traje godinama, a mediji povremeno objave po neku vest kada se desi malo veća šteta
I niko ništa ne preduzima. Sramota u kakvoj državi živimo.

Doneo sam odluku da definitivno predjem na kablovski internet. Na bandere valjda neće da se penju. Kolutam očima
Reply
Zanimljivo da iz Telekoma dosad nisu uspeli (pre će biti da nisu hteli) da nađu rešenje ako se to tako učestalo ponavlja. Kad profunkcioniše konkurencija, tj. preko kabla bude moguća i telefonija, ostaće bez dobrog dela pretplatnika u Žarkovu, pa će se češati što to ranije nisu rešili.
Reply
Pre par godina Cigani koji žive ispod mosta su zapalili kablove i onda su ih ekipe Telekoma postavili po samom mostu, bukvalno po trotoaru je bilo razvučeno jedno desetak tih telefonskih kablova. Nedaleko od njih bili čuvari u kolima koji su danonoćno pazili da ih neko ne ukrade. Ali posle su kablove vratili ponovo ispod mosta kao nekad, povukli čuvare, i od tad su kradje učestale.

Ja ne mogu da verujem da oni nisu u stanju da naprave neke brave, katance ili čak da zavare šahtove na kritičnim mestima. Eto baš pre nekih dan prolazim pored tog šahta iz koga se stalno kradu kablovi i on stoji onako poluotvoren, lopovima na izvolte. Tako su ga ostavili ovi iz Telekoma kada su postavljali kablove. Biće da je u pitanju totalni nemar, a možda su i lopovi u dosluhu sa nekim od radnika.....ko će ga znati. Uglavnom mi ispaštamo zbog toga što Telekom neće ili ne želi da zaštiti sopstvenu infrastrukturu.

Nadam se da će konkurencija da zaživi ovde, ali čini mi da taj film skoro gledati nećemo. Eventalno da vlastodršcima malo iz Brisela zavrću uši zbog monopola, pa bi se možda nešto i promenilo.
Reply
Quote:[Image: Otvorena.jpg]

Nova poslovnica Telekoma Srbija u Subotici

Priredio Redakcija
Objavljeno: 16.04.2011

Građanima Subotice i okoline od juče je na raspolaganju još jedna, nova i moderno opremljena poslovnica Telekoma Srbija.

Početak rada nove poslovnice u Ulici Korzo 1 svečano je obeležen i tom prilikom prisutnima je predstavljen koncept raznovrsne ponude objedinjenih usluga mobilne i fiksne telefonije, Interneta i multimedijalnih servisa, gde korisnici u okviru jedne ponude dobijaju više usluga, kao i mogućnost da znatno uštede.

Nova poslovnica u Subotici radiće svakog radnog dana od 08 -21h i subotom 08 -14h

izvor: Personal Magazin

Quote:Telefoni u Žarkovu ponovo rade
Tanjug | 16. 04. 2011. - 12:45h

Telefonski saobraćaj na području naselja Žarkovo danas je ponovo uspostavljen, pošto je bio u prekidu od četvrtka 14. aprila zbog krađe kablova.

Ekipe "Telekoma Srbija" od četvrtka su radile na otklanjanju smetnji, pa je 3.200 korisnika od sinoć u 21 sat ponovo mogla da koristi svoje fiksne telefone.

Telefonski saobraćaj bio je prekinut u ulicama Ace Joksimovića, Spasovdanskoj, Drage Spasić, Učitelja Stojana Čole, Slavonskih brigada, Ratka Mitrovića, Jovana Dučića, Nike Strugara, Đorđa Tasića, Repiškoj, Poručnika Spasića i Mašere, Trgovačkoj, Ilije Đuričića, Spasenovićevoj, Rajka Ružića, Zorinoj, Vladimira Matijevića, Branka Cvetkovića i Frontovskoj.

Reply
Opet Facepalm

Quote:Ukradeni kablovi - deo Novog Beograda bez telefonskih veza
Tanjug | 18. 04. 2011. - 18:05h | Foto: S. Pašalić

Telefonski saobraćaj u delu Novog Beograda u prekidu je zbog krađe kablova, a normalizacija na vezama za 1.100 korisnika fiksne telefonije očekuje se tokom sutrašnjeg dana, saopštio je „Telekom Srbija".

[Image: 90698_hitni-broj-112-01-foto-s-pasalic_k...1303138869]

Kablove su nepoznati počinioci ukrali noćas, zbog čega su bez telefona ostali korisnici u ulici Jurija Gagarina ka Savskom nasipu, deo Bloka 22 i Geneks kula.

Prema prvim procenama ekipa „Telekoma Srbija", tom krađom je pričinjena velika materijalna šteta na mreži, navedeno je u saopštenju.

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)