Pomoć oko dodavanja satelita i pretraživanja kanala
imam digi resiver marke hyundai... satelitska mi je podesena prema intelsatu kao i sto treba za digi,al kad sam dobio resiver video sam da nema satelita THOR nego ima samo intelsat... preko intelsata hvata 69 programa,al mene zanima kako da ja dodam novi satelit u njega,tacnije thor pa da pretrazim programe i sa njega?
[Image: slikahyundai-digi-tv-dig.jpg]
TV prijem :
IPTV mt:s osnovni paket 
DVBT LG TV 32LG5000 (Loga 3, predajnik Belje, Republika Hrvatska)
DVBT2 Falcom T2400  (Mrežasta antena, pojačivač Philips 49R, predajnik Sombor)

Mesto: 25km severno od Sombora ka Subotici, Vojvodina, Srbija
Reply
Nema tu neki veliki izbor nekodiranih kanala. Pretpostavljam da risiver pod nazivom satelita Intelsat 1002 ima i Thor. Orbitalna pozicija im se skoro i ne razliku (0.2stepena). U svakom slucaju ovde mozes videti nekodirane kanale na sva tri satelita Intelsat1002,Thor5 i Thor6 http://sc.kingofsat.net/pos-0.8W-fta.php Frekvencije ispod 10.700MHz zanemari, radi se o C bandu.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
da ne otvaram novu temu....
zna li neko da li Digi Tv risiver moze da se koristi za FTA kanale ako nema karticu?
moj drug je nasao jedan ispravan na internetu, a treba mu cisto za satelitske FTA (slobodne ) kanale .
Reply
Digijevim resiverom gledam fta sa thor-a bez kartice,nisam pomerao antenu pa neznam da li moze i druge.
Reply
Verovatno moze, ne vidim prepreku. Samo sto Digi u Srbiji ima Humax i Hyundai risivere.
[Image: 5urbzc.gif]
Reply
Nije li Digi na svojim risiverima blokirao skeniranje drugih satelita kada su napravili onu zvanicnu listu kanala?
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)