Pomoć oko pravljenja džingla za radio i rada u Broadcasteru
(09. Oct 2013, 15:11)ziggy98 Wrote: aaa?

Kao sto vidis.

P.S Nameravam jos da bogatim kolekciju izvodjaca raznih zanrova.

Pozdrav.
Reply
Svaka ti cast
Ja planiram da emitujem iskljucivo narodnu muziku
Kolko pesama bih trebao da nabavim?
Kako da pocnem sa pravljenjem kolekcije?
Reply
Da bi krenuo potrebno ti je minimum 5,000 izvodjaca. Sto se same kolekcije tice, imas po drugim forumima da nadjes, jer sto vise sakupis izvodjaca, to je bolje za radio. Normalno, gleda se koji su aktuelni hitovi danasnjice..., jer sa time skupis dosta slusalaca. E sad, na tebe je kako ces da se pokazes medju slusaocima. Wink

Pozdrav.
Reply
Da li treba da skidam neke pakete ili jednu po jednu pesmu?
Daj neki link
Reply
Linkove delite samo preko privatnih poruka Smile

Drugo, šta će vam preko 5000 izvođača? Gde ćete naći toliko izvođača? Šta reče?
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
E to ni meni nije jasno,zato pitam
Reply
(09. Oct 2013, 22:48)Eddie Maiden Wrote: Gde ćete naći toliko izvođača? Šta reče?

U ovo vreme je lakse doci do izvodjaca. Ranije dok internet nije bio ovoliko zastupljen kao sada, teze se dolazilo do izvodjaca. Sada ima razni web sajtovi gde se mogu skinuti diskografije, albumi i singlovi u rar ili zip fajlovima.
Reply
Kolko ti smatras od prilike da ukupno ima narodnih pesama?
Kada to sakupim sta onda,da li treba negde da rasporedim to ili?
Reply
(09. Oct 2013, 23:34)ziggy98 Wrote: Kolko ti smatras od prilike da ukupno ima narodnih pesama?

5000 najmanje pa da se krene nesto...

(09. Oct 2013, 23:34)ziggy98 Wrote: Kada to sakupim sta onda,da li treba negde da rasporedim to ili?

Normalno, trebas da rasporedis foldere po nazivima izvodjaca.... da se zna sta je sta.

Pozdrav..
Reply
(09. Oct 2013, 23:28)aca91kv Wrote: U ovo vreme je lakse doci do izvodjaca. Ranije dok internet nije bio ovoliko zastupljen kao sada, teze se dolazilo do izvodjaca. Sada ima razni web sajtovi gde se mogu skinuti diskografije, albumi i singlovi u rar ili zip fajlovima.

Ok to, ali opet: 5000 izvođača, i to samo za početak o.O . Ne znam, deluje mi malo mnogo Confused .
Uglavnom slušam britanske rok stanice i kod njih ni izbliza nije zastupljeno toliko izvođača.
[Image: mzAebF3.gif]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)