Pomoć oko pravljenja džingla za radio i rada u Broadcasteru
Kako mogu da napravim onaj zvuk gde se cuje ime radio stanice sa nekim efektima nekim cudnim glasom itd.....
Hvala unapred
Reply
i takodje imam jedan problemSad,koristim sam boardcaster ali iako stavim kvalitet zvuka na high i na 320 kb/s yvuk je ocajanSad
kako to da resim?
Reply
Podesi ovako i nema zime. Sa 128 kbps dobices kvalitet. Smile
Kad to sve nastelujes na Deck A, ides na Save Preset (upises nesto npr. 123) zatvoris, i u Deck B ides na Load Preset, nadjes to snimnjeno npr. 123, kliknes i overis sa Ok.

[Image: 555555.png]
[Image: 44444444.png]
[Image: 666666.png]
[Image: 9999999.png]
[Image: 888888.png]
[Image: 7777777.png]

Za dzinglove, kliknes na folder Sound FX, pa na Sound FX (All), a te dzinglove ubacujes isto kao izvodjace. Normalo, posle osvezis, gde ces kliknuti da ih pustas. To bi bilo to.

[Image: 4455555.png]

Pozdrav...
Reply
hvala ti mnogo care,sve sam podesio,samo neznam kako ovo sa zadnjeg screenshoota da pokrenem?
i neznam kako da loadujem to?
a za dzinglove,kako da napravim zvuk sa imenom mog radija?
Reply
Prosto, kliknes na folder ''Sound FX'' pa ''Sound FX (ALL)'' tu isto kliknes. Kad si to kliknuo, otvorice ti se lista od par ubacenih dzinglova. Tu dodajes kada privuces taj (napravljeni za radio) dzingl iz foldera. A za Equalizer, iskoristi onaj napravljeni za Deck A/B (npr 123) zbog kvaliteta tonskog zvuka.

Pozdrav.
Reply
Ok hvala
Kako da loadujem ono sejvovano 123?
Ja u dec b nigde ne vidim load...
I kako da otvorim ono sa zadnjeg screenshoota?
Reply
Kada pravis nov Egualizer, trazi ti da upises neku rec, da bi posle mogao iskoristiti za jos neke ostale dodatne komponete. Kao npr. za dzinglove, mikrofon,...
Ako nemas na radnoj povrsini ono gde pustas dzinglove preko ''Sound FX'', ides na opciju ''Window'', kliknes na to, otvorice ti se lista, tu pronadjes i stikliras ''Sound FX''.

[Image: 8888888888.png]

Pozdrav!
Reply
To sam resio,nego ovo mp3(lame)Encoder i streamer configuration kako to da otvorim?
I kako da loadujem ono sacuvano 123?
Reply
(09. Oct 2013, 08:55)ziggy98 Wrote: To sam resio,nego ovo mp3(lame)Encoder i streamer configuration kako to da otvorim?

[Image: 111111111.png]

Kliknes na ovo sto sam ti oznacio, otvorice ti se prozor gde stelujes stream,....

(09. Oct 2013, 08:55)ziggy98 Wrote: I kako da loadujem ono sacuvano 123?

Kliknes na Load Preset, nadjes u listi taj 123 i kliknes i overis sa OK.

Pozdrav.
Reply
(08. Oct 2013, 21:21)ziggy98 Wrote: Kako mogu da napravim onaj zvuk gde se cuje ime radio stanice sa nekim efektima nekim cudnim glasom itd.....
Hvala unapred
Možda si mislio na ovo... možeš da ubrzas ili usporiš pesmu, ovo takođe možeš da uradiš i za glas kad radiš live.
[Image: vDaM2Jd.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)