Domaći sportski komentatori
Ovaj Aca je nacisto prso!! Malopre je rekao 2-1 za mancester,iako je obrnuto.Boze me sacuvaj,steta sto ne mogu da snimim da vam pokazem,a nije se cak ni ispravio!
Reply
Brazilac@PPP, Posted 23 June 2011 - 19:56:37 Wrote:Komentator SK, Srdjan Radojevic valjda, parafraziram: "Dodatni problem u igravanju poslednje linije Partizana sto sva cetvorica pricaju razlicitim jezikom"
Aksentijevic, Savic, Ivanov, Volkov = 3 nasa + 1 Bugarin
link
[Image: mzAebF3.gif]
Reply
Jel ovo tuzni Nedeljko ovako iskusno pravi budalu od sebe?Facepalm
Reply
"Gde je sad ta lopta?" ROFLROFL
I jos jedna:"momak je brz kao vetar presticice sve u odbrani".Smile
Reply
Denda u LitvanijiFacepalm
DVB-T2 Pećina, Maljen, Rudnik, Avala, Crveni Čot
Sky Star 2 satelitska kartica

Reply
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...mrEdu2skXA
Reply
Da ostane zapisano da je Šaranović sa Druge radio prenos večerašnje utakmice za Prvu, a uz to:

Alphons@PPP' Wrote: Jel ima neko insaj info koje droge koriste komentatori B92 ? Ne znaju gde su, ne znaju koga intervjuišu, ne znaju gde je Euro. Osim tih simptoma, sviđa mi se i euforija koju ta droza pruža. Super mi je onaj deo "Blan nije tu jer sigurno mora ozbiljan govor da održi svojim igračima" LOL

kapetanm@PPP Wrote:Komentator je neopevan debil. On se slatko nassmejao kad se onaj mučeni Francuz povredio i dok je plakao na klupi zlobno primetio, eto, ništa od prvenstva za njega..Facepalm
Reply
Quote:Ivanović i Đilas iskritikovali sportske komentatore RTS-a
[Image: 26266_ivan_af.jpg]
U emisiji kod Ivana Ivanovića gost je bio gradonačelnik Dragan Đilas, pored političkih ali i privatnih tema potkačili su i sportske novinare RTS-a
Velika se prašina digla oko načina prenošenja Evropskog prvenstva u fudbalu na RTS-u, tačnije iskritikovani su komentatori, a ponajviše Aleksandar Stojanović. Pre nekoliko dana legendarni komentator Milojko Pantić na svom tviteru je prokomentarisao upravo ovu temu:

- RTS - vaše pravo da utakmicu gledate na mute, napisao je Pantić, a zatim i dodao:
- Prijatelji sporta, kolega Stojanović je uspeo da prebroji sve navijače koji liče na petlove i saopšti da ih je 800 na tribini ‪

Neki su stali na stranu trenutnih novinara RTS-a, ali bivši kolega Milojko nije ih štedeo:

- Poštovani, ne prozivam, samo konstatujem. Slažem se s vama da je mnogo bolji od drugih, ali i dalje mislim da radi pogrešno

Ivan Ivanović je prvi počeo sa kritikom u emisiji, a onda je i gradonačelnik izneo svoje mišljenje i rekao da sportski novinari ne rade dobro svoj posao.

Šta vi mislite, da li je u redu javno kritikovati rad sportskih komentatora i kako vam se čini njihov rad?
http://www.pulsonline.rs/puls-poznatih/1...tore-rts-a
Reply
Ko je našao da ih kritikuje Facepalm /ne mislim na kolegu Pantića [Image: srba_travka.gif] /
Reply
[Image: 4794_2.jpg]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)