Radio TV forum
Total TV - opšta tema - Printable Version

+- Radio TV forum (http://rtvforum.net)
+-- Forum: DTH platforme (http://rtvforum.net/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Total TV (http://rtvforum.net/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Thread: Total TV - opšta tema (/showthread.php?tid=707)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Total TV - opšta tema - Packy - 14. Apr 2012

Pravo da vam kažem doku*čio mi je IPTV sa svojim amaterizom i ponudom kanala pa ozbiljno razmisljam da predjem na Total. Moze li neko da mi kaze da li je instalacija full opreme na koriscenje 4000 din kako pise na sajtu ili posle naplate vise. Posto imam telekomov ADSL koji daje Arenu za 300 din preko svog streama, a meni su sportski kanali prioritet, bio bi to pun pogodak da imam sve te sportske monopolske kanale.
Takodje me zanima da li i dalje daju onaj Echolite risiver i da li su majstori profesionalci. Tj da li rade na slepo ili izmere signal pa da ne bude posle iznenadjenja, jer jedina solucija mi je terasa koja ima vidljivost prema satelitu.

RE: Potencijalni novi korisnik - [email protected] - 14. Apr 2012

Idemo redom:
Sto se tice instalacije Total za sebe uzima 4000din a majstor koji je meni instalirao Total uzeo je jos 500din a drugi koji to radi u Valjevu uzima 1000.
Daju Echolite jos uvek ali mogu da se izaberu i hibridni HD/DVB-T prijemnik uz mesecnu rentu od 350din i prikljucnu taksu od 2000din ili HD/DVR prijemnik uz mesecnu rentu od 650din i prikljucnu taksu od 4000din.
To zavisi od majstora iz tvog mesta ali ja mislim da svi moraju ispunjavati neke minimalne uslove.

RE: Potencijalni novi korisnik - Eddie Maiden - 14. Apr 2012

(14. Apr 2012, 16:20)[email protected] Wrote: a majstor koji je meni instalirao Total uzeo je jos 500din a drugi koji to radi u Valjevu uzima 1000

Instalaciju ne rade SBBovci? Confused

RE: Potencijalni novi korisnik - nenadjow - 14. Apr 2012

pa ni D3 ne ugradjuju Sbb-ovci vec podizvodjaci! Totaltv ugradjuju lokalni zastupnici, obicno su to prodavci SAT opreme...

RE: Potencijalni novi korisnik - Eddie Maiden - 14. Apr 2012

Šta reče?
Meni je bio SBBovac instalirao D3.

RE: Potencijalni novi korisnik - davidson - 14. Apr 2012

I ja planiram da postanem korisnik za nekoliko meseci ali nikako pre nego sto pocnu da dele HD risivere bez rente.Obecali su da ce do jeseni davati na koriscenje samo HD risivere,bilo je vec i krajnje vreme.
Videcu jos sta ce biti od toga,nadam se da ce biti tako.
Da li bi mi neko mogao napisati kakve su slike na domacim kanalima preko Totalovog HD risivera?

RE: Potencijalni novi korisnik - Packy - 14. Apr 2012

(14. Apr 2012, 22:08)davidson Wrote: I ja planiram da postanem korisnik za nekoliko meseci ali nikako pre nego sto pocnu da dele HD risivere bez rente.Obecali su da ce do jeseni davati na koriscenje samo HD risivere,bilo je vec i krajnje vreme.
Videcu jos sta ce biti od toga,nadam se da ce biti tako.
Da li bi mi neko mogao napisati kakve su slike na domacim kanalima preko Totalovog HD risivera?

Dobro da si to rekao. Sacekacu onda i ja toliko. S obzirom da HDMI vise nije luksuz, pa i svaki niskobudzetni monitor ga ima, trebalo bi da plasiraju takve risivere. Kao sto je telekom poceo STB-ove.

RE: Potencijalni novi korisnik - dvb-t manijak - 14. Apr 2012

lokalni zastupnici:

http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=142

RE: Potencijalni novi korisnik - Vlada - 14. Apr 2012

Evo da ti i ja dam odgovore na pitanja, pošto sam i ja korisnik Total TV-a.
Ugovor sam potpisao u julu 2010., dobio sam Echolite Receiver. Opremu sam uzeo na korišćenje, i platio sam tih 4.000 din. i ni dinara više.
Što se tiče merenja signala, odradi se na licu mesta. Meni je takođe jedina varijanta bila terasa. Ukoliko ne uhvati signal, možeš vratiti opremu (bar mi je tako tad rekao taj njihov serviser).

RE: Potencijalni novi korisnik - Packy - 15. Apr 2012

Mozda zaracunaju koju kintu vise ako treba da se pentraju po krovovima ili da nadomeste koaksijalni kabl, pitaj boga sta. Ipak je montiranje na terasi ocas posla gotovo.